Obserwatorzy

Regulamin


REGULAMIN:
1.      Wszystkie rzeczy na blogu są wykonywane przez nas własnoręcznie, według własnych pomysłów, w związku z tym chronione są prawem autorskim - kopiowanie prac lub zdjęć bez naszej zgody nie jest dozwolone

2.      Wykonywane przez nas przedmioty są z wysokiej jakości tkanin i dodatków, każdą poszewkę poduszki można zdjąć(zamek) i wyprać, bez obaw  o uszkodzenia wzoru, również w przypadku toreb.
3.      O gwarancji jakości świadczą metki z logiem marki Versalka, które posiada każdy produkt.

4.      W celu złożenia zamówienia, mamy kilka możliwości kontaktu, mianowicie:
*        versalka.info@gmail.com
*        widomość prywatna na facebook.pl
*        wiadomość prywatna na photoblg.pl
*        w razie potrzeby podajemy też numer telefonu

5.      Zamówione rzeczy z naszego bloga wysyłamy w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na koncie, a czas dostawy paczki  to 2-3 dni robocze.

6.      Nie wysyłamy paczek za pobraniem ani kurierem.

7.      Przyjmujemy zamówienia na indywidualne projekty - jeżeli składasz zamówienie – miej pewność, że jesteś zdecydowany/a na zakup. Czas potrzebny na zrealizowanie zamówienia zależy od ilości zamówień jaką mamy w danej chwili, wzoru, który wybierzesz itp., zazwyczaj nie przekracza on 7 dni od złożenia zamówienia, spodziewanych opóźnieniach informujemy na bieżąco na naszych stronach.


8.       Zamówienia wyceniamy po wcześniejszym zapoznaniu się z projektem, bądź po padaniu progów cenowych możemy zaproponować coś od siebie. Przy większych projektach indywidualnych pobieramy ustaloną wcześniej zaliczkę w celu zabezpieczenia.

9.      Przed realizacją zamówienia wysyłamy Wam dokładny projekt, na którym widać jak będzie wyglądało wykonane przez nas zamówienie; wszelkie szczegóły są dokładnie ustalone i omówione dlatego też w przypadku nagłej rezygnacji po wykonaniu zamówienia, wpłaconej zaliczki nie zwracamy.


10.  Po otrzymaniu projektu do zatwierdzenia, można wprowadzić ewentualne poprawki, jednak po wykonaniu zamówienia nie przyjmujemy nieuzasadnionych reklamacji*


* nieuzasadniona reklamacja to zmiana zdania co do koloru, rozmiaru, wzoru oraz innych szczegółów, które były wcześniej ustalone i zatwierdzone

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz